Кілька порад тому, хто зібрався купити мішок цементу.

  1. Хто є основними постачальниками тарованого (мішкового) цементу?
    - По-перше, це цементні заводи.
    - По-друге, це приватні компанії, які займаються фасуванням цементу, тобто отримують розсипному цемент і тарують (фасують) його в мішки.

Залізниця

Для транспортування цементу по залізниці використовують: вагон хопер, пневмовагон, (навалом) вантажопідйомністю 67 - 72 тон, критий вагон (тарований) вантажопідйомністю 64 - 68тон. Для кожного з видів вагонів окремо розраховується залізничний тариф. Також має значення тоннаж і вантаж.

Автотранспорт

Для перевезення цементу навалом використовується автоцементовоз вантажопідйомністю 9тн - 35тн. Напівпричіп-цистерна стройматеріаловоз - призначений для безтарного перевезення будівельних порошкоподібних матеріалів (цементу, мінерального порошку, гіпсу та ін) по автомобільних дорогах I-III категорій умов експлуатації. Напівпричіп оснащений компресорним агрегатом для пневморазгрузкі і пневмосамозагрузкі. Тарований цемент перевозиться бортовими машинами. Мішалка - призначений для прийому дозованих компонентів бетонної суміші і подальшого приготування суміші на шляху прямування або після прибуття на будівельний об'єкт, а також для доставки готової бетонної суміші і вивантаження її споживачеві.

Водний транспорт

Морські перевезення. Морське перевезення - це вирішення питання доставки великої партії на особливо віддалене відстань. Цей вид транспортування набагато вигідніше для споживача оскільки різко знижує витрати на транспортування (це у декілька разів дешевше ніж ж / д) і в теж час різко знижує час поставки партії до кінцевого споживача. Для України поставка водним транспортом визначається експортними позиціями.

Завод-виробник гарантує відповідність властивостей поставленого цементу вимогам стандартів при дотриманні правил транспортування і зберігання. Термін гарантійного зберігання встановлюється на конкретний вид цементу. Для звичайних цементів - 60 діб, для високомарочних 45 діб. Коли гарантійний термін зберігання закінчився, це не означає, що цемент втратив всі свої властивості. Як наслідок минув терміну зберігання, може відбутися його злежування, злипання частинок, часткова гідратація і такий цемент може показати більш низьку міцність і пластичність. Тому цемент потрібно зберігати в сухих приміщеннях, не допускати забруднень чужорідними включеннями, не змішувати різні типи цементів і не пошкодити упаковки цементу в тарі (мішках).

Цемент маркірується по двох характеристиках - це здатність витримувати певне навантаження і процентне співвідношення до загального обсягу цементу різних добавок. Перший параметр позначається буквами М або ПЦ зі стоїть поруч цифрою. Цифра буде вказувати максимальні міцності якості цементу. Наприклад, маркування М 500 указує, що даний вид цементу здатний витримати навантаження в 500 кг / см.

Найбільш популярні цементи з маркіровкою від 350 до 500, проте зустрічаються і цементи з відміткою 700. Другий параметр цементу, відбитою в його маркіровці, є процентний вміст добавок. Воно позначається буквою Д. Наприклад, цемент з маркіровкою Д20 міститиме 20% добавок. Ця характеристика важлива тому, що відсоток добавок впливає на пластичність і міцність цементу. Якщо цемент володіє якими-небудь додатковими специфічними властивостями, то на це вказують спеціальні позначення. Як вже було сказано вище, найпопулярнішими марками цементу є марки від 350 до 500.

Наші клієнти

Популярні теги

Мітки не знайдено.

Відправити запит