Залізниця

Для транспортування цементу по залізниці використовують: вагон хопер, пневмовагон, (навалом) вантажопідйомністю 67 - 72 тон, критий вагон (тарований) вантажопідйомністю 64 - 68тон. Для кожного з видів вагонів окремо розраховується залізничний тариф. Також має значення тоннаж і вантаж.

Автотранспорт

Для перевезення цементу навалом використовується автоцементовоз вантажопідйомністю 9тн - 35тн. Напівпричіп-цистерна стройматеріаловоз - призначений для безтарного перевезення будівельних порошкоподібних матеріалів (цементу, мінерального порошку, гіпсу та ін) по автомобільних дорогах I-III категорій умов експлуатації. Напівпричіп оснащений компресорним агрегатом для пневморазгрузкі і пневмосамозагрузкі. Тарований цемент перевозиться бортовими машинами. Мішалка - призначений для прийому дозованих компонентів бетонної суміші і подальшого приготування суміші на шляху прямування або після прибуття на будівельний об'єкт, а також для доставки готової бетонної суміші і вивантаження її споживачеві.

Водний транспорт

Морські перевезення. Морське перевезення - це вирішення питання доставки великої партії на особливо віддалене відстань. Цей вид транспортування набагато вигідніше для споживача оскільки різко знижує витрати на транспортування (це у декілька разів дешевше ніж ж / д) і в теж час різко знижує час поставки партії до кінцевого споживача. Для України поставка водним транспортом визначається експортними позиціями.

Наші клієнти

Популярні теги

Мітки не знайдено.

Відправити запит