Компанія "БМ Галичина" є офіційним дилером ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ»

Цемент виробництва Івано-франківськцементу відповідає усім сучасним вимогам якості щодо виробництва цементу.

Сертифікація за стандартами ДСТУ ISO 9001, яку пройшов Івано-франківськцементу гарантує найвищу якість цементу, що виробляється.

Цемент - незамінний матеріал, що використовується в будівництві понад 160 років. Він знайшов застосування практично на всіх стадіях виробничого процесу забудовника.

Якість цементу залежить від багатьох факторів: мінерального і хімічного складу клінкеру, наявності добавок і т.д. Чималий вплив на якість продукту роблять також умови його зберігання та транспортування. При порушенні вимог виробника, значно знижуються заявлені експлуатаційні характеристики цементу, що, звичайно ж, негативно відбивається і на якості будівельних або виробничих робіт. Щоб цього не сталося, доставкацемента повинна бути довірена професіоналам.

Якісний цемент і високий сервіс доставки його цементовозами може запропонувати не кожна компанія. Не завжди транспортування будівельного матеріалу задовольняє вимогам замовника. Можливо розбіжність в асортименті та умови надання, які можуть істотно відрізнятися від заявлених. Всього цього не можна сказати про компанію «БМ Галичина». Працюючи на будівельному ринку не перший рік, ми добре вивчили потреби споживачів і сьогодні маємо всі можливості для того, щоб пропонувати якісну продукцію і високий рівень сервісу. Не стає винятком і доставка цементуПерелік...

Компанія «БМ Галичина» - це мережа гуртівень будівельних матеріалів, основним напрямком якої є цемент. 

БМ Галичина заснована у 1997 році. Ми пропонуємо товари провідних українських та європейських виробників:

Наші переваги

15 років на ринку
Доставка фурами
Доступні ціни
Власні цементовози
Доставка по Україні
Вагомі гуртові знижки
Вагонні поставки

Наші клієнти

Популярні теги

Мітки не знайдено.

Відправити запит